Informace o nás

Společnost vznikla oddělením a privatizací pracoviště klimatizace Kancelářských strojů v Brně v dubnu 1991. Registrována je v obchodním rejstříku KOS v Brně, oddíl C, vložka 1195. Počet zaměstnanců se pohybuje od 16 do 18. Výnosy činí průměrně 70 mil. Kč/rok.

Snažíme se o komplexní péči o velké i malé zákazníky, kvalitní produkty a flexibilitu. To vše je podpořeno úzkou spoluprací s předním japonským výrobcem klimatizačních zařízení HITACHI a německým výrobcem zvlhčovačů HYGROMATIK. Námi dodávaná zařízení vynikají především vysokou spolehlivostí a uživatelským komfortem při zachování nízkých provozních nákladů. Pro doplnění specielních přání zákazníka nabízíme produkty i jiných renomovaných výrobců klimatizace, např. DAIKIN, SINCLAIR a LG.

Tímto zajišťujeme naším zákazníkům vysoký komfort v oblasti klimatizace do bytů, klimatizace pro firmy, kanceláře, obchody, průmyslové klimatizace, klimatizace a vlhčení pro technologické procesy.

Společnost vlastní pozemky, budovy a velkoobchodní sklady základního sortimentu klimatizačních a chladicích zařízení, dále zvlhčovací a odvlhčovací zařízení a montážní materiál.

Firma se specializuje na finální nebo kompletované dodávky klimatizace včetně projektů, inženýrské činnosti, silové části elektro a MaR. Dále provádí velkoobchodní distribuční prodej a maloobchodní prodej klimatizačních a chladicích jednotek z vlastních skladů, záruční a pozáruční servis.

Veškeré činnosti, které zabezpečovala společnost KLIMA KOMFORT, s.r.o., Bráfova 9a, 616 00 Brno
přebírá společnost AB Klimatizace, s.r.o., Bráfova 9a, 616 00 Brno.


Historie projektu

Pro každou firmu je důležité mít kvalitní a aktualizované stránky. Proto jsme se rozhodli přejít ze zastaralých stránek na novější a přehlednější web, který se bude pravidelně udržovat a doplňovat o stále nové informace. Pro zákazníky zde bude k dispozici nabídka naší společnosti včetně technických informací. Postupně došlo k vyčlenění specializovaných webových stránek včetně těchto, pro prodej převážně mobilní techniky pro koncové uživatele.


Naši uživatelé

Převážná část našich uživatelů jsou zástupci firem a institucí, kteří zařizují investice do nových nebo rekonstruovaných objektů a provozovatelé technologii jako např. serverů a jiných výrobních procesů. Postupně narůstá i skupina uživatelů ze soukromé sféry. Především je to při výstavbě a rekonstrukci bytů a rodinných domů.


Kontakt

AB Klimatizace, s.r.o.

Bráfova 9a, 616 00 Brno

Tel.: 541 215 445
GSM: 737 285 067
IČ.: 15549291
DIČ: CZ15549291

 AB Klimatizace     Tepelná čerpadla 
TOPlist